Assassin's Creed IV: Black Flag Türkçe Yama indir


Assasin’s Creed IV: Black Flag hakkında birkaç ay önce sizler için ilk bakış tadında bir yazı hazırlamıştık, lakin o yazının üzerinden onca zaman geçerken, köprünün altından da galonlarca su aktı. Bu süre boyunca birkaç ay öncesinde bilinmeyen şeyler ortaya çıktı, belirsizlikler kesinleşti ve daha önce bilinenlerden bazıları değişti. Şimdi gelin AC IV hakkında yeni bilgileri de ekleyerek tekrardan bizleri neler beklediğini bir görelim.

Bir ileri, bir geri
Assassin’s Creed IV: Black Flag’in (AC IV: BF) diğer AC oyunlarından büyük bir farkı bulunuyor. Normalde AC oyunları tarih açısından sürekli olarak ileriye doğru giderken seride ilk defa altıncı oyunla birlikte geçmişe dönüyor. AC3’te Haytam Kenway ve oğlu Connor’ın hikayesini oynarken AC IV: BF’de Connoer’ın dedesi ve Haytam’ın babası olan Edward Kenway’in hikayesine odaklanıyoruz.

İndirme Linki: http://turbobit.net/f2hy7xpkvt3a.html

Yama Özellikleri: DLC’ler dahil değildir. Denizci şarkılar (Shanties) çevrilmemiştir. Kenway’s Fleet internet bağlantısı gerektirdiğinden yama sorun çıkarmaktadır. Bu nedenle türkçe yama ile Kenway’s Fleet erişilemez olmaktadır. Senaryoya devam etmek için Kenway’s Fleet’e girmeden önce internet kapatılmalıdır, bir sonraki görev açıldığında internet tekrar açılabilir. İnternet açıkken Kenway’s Fleet’e girmeye çalışırsanız oyun kapanacaktır.

Yorumlar

 1. oyun gerçekten çok harika Türkçe yama ile çok daha harika olacaktır

  YanıtlayınSil
 2. inşallah hemen olur yama.Peki ne zaman biter.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tam tarihi belli değil hocam maalesef

   Sil
 3. oyunu bitirdimde türkçe yama çıksın tekrar bitirecem.

  YanıtlayınSil
 4. Yama çıkmıştır. Hayırlı olsun :)

  YanıtlayınSil
 5. full türkçe yamamı eksiklikler varmı ?

  YanıtlayınSil
 6. şuan indiriyorum ve kuruyorum yapayı oyuna bi sorun yok demi admin bey ?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. doğru bir şekilde kurarsanız sorun olacağını düşünmüyorum

   Sil

Yorum Gönderme

Anonim seçeneğini seçerek kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.