Yahoo! Messenger Türkçe Yama indir

Yahoo! Messenger 11.5 Türkçe Yama programı, Yahoo! Messenger 11.5 sürümünün arayüz dilini Türkçeleştirmek için hazırlanmıştır. Programın Türkçeye çevirisi Kadir Demirel tarafından yapılmıştır. Bilgisayarınızda İngilizce Yahoo! Messenger kurulu ise, bu programı çalıştırmadan önce "Help" menüsünden "About Yahoo! Messenger"a tıklayarak, Yahoo! Messenger sürümünü kontrol ediniz ve Yahoo! Messenger 11.5 (us) sürümünün kurulu olduğundan emin olunuz. Bilgisayarınızda Yahoo! Messenger kurulu değilse, Yahoo! Messenger 11.5 (us) sürümünü kurduktan sonra bu programı çalıştırınız.

Bu dil paketini Yahoo! Messenger'ın 11.0, 10.0, 9.0, 8.1 ve daha önceki sürümlerine uygulamayınız! Türkçe Yahoo! Messenger'ı bilgisayarınızdan kaldırdığınızda, Türkçe Yama da kaldırılmış olur. Yahoo! Messenger 11.5 Türkçe Yama, ücretsizdir. Program, Yahoo! Messenger'ın 11.5.0.152-us, 11.5.0.155-us, 11.5.0.192-us ve 11.5.0.228-us sürümlerinde denenmiştir. Windows 7'de ve Vista'da Kullanıcı Hesabı Denetimini kapattıktan ve bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Türkçe yamayı kurun.

Yamayı kurmaya başlamadan önce, sistem çekmecesindeki (saatin yanındaki) Yahoo! Messenger simgesine sağ tıklayın ve Exit'e tıklayarak Yahoo! Messenger'dan çıkın. Program, varsayılan olarak Program Files\Yahoo!\Messenger\resources\en-US dizinine kurulacaktır. Yahoo! Messenger'ı farklı dizine kurduysanız, üçüncü aşamada kurulum dizinini seçin ve İleri butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.
İndir

Yorumlar